ÚvodFINANCE PRO BYDLENÍOpava › creditSERVIS - oddlužení a finanční služby

creditSERVIS - oddlužení a finanční služby

Přední poskytovatel finančně poradenských služeb na Opavsku, člen Komory specialistů na insolvenci a ODDLUŽENÍ. Spolupracujeme s notářskou kanceláří v Opavě, advokáty a daňovými poradci. Poskytujeme záruku spokojenosti a nejnižší ceny.

REGION:

Opava

adresa:
Olomoucká 48
746 01, Opava

telefon:


fax:

e-mail:
www:
Kontaktní osoby
Dr. Robert Arendacký
telefon: 774 520 773

Hodnocení firmy (1)

zobrazit/skrýt
kdy kdo hodnocení předmět hodnocení
15.11.2013 Josef K. Opava Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. oddlužení
Při řešení svého problému s předlužením jsem oslovil firmu Dr. Arendackého a musím konstatovat, že to byla výborná volba. Insolvenční návrh který mi byl vypracován, byl natolik precizně připraven, že soud povolil moje oddlužení bez jediné připomínky což není údajně úplně běžné. Musím zmínit nejen naprosto profesionální přístup daný odborností Dr. Arendackého, ale také lidskost a pochopení pro moji nelehkou životní situaci. Problém s předlužením je pro každého velice citlivá a intimní věc a tak jsem velice ocenil a jsem vděčný, že mi to bylo Dr. Arendackým výrazně ulehčeno. Proto jeho služby vřele, všem takto "postiženým" DOPORUČUJI !!
Zařazení v dalších sekcích: