ÚvodIZOLACETrutnov › DM-IZOL s.r.o.

DM-IZOL s.r.o.

V oblasti hydroizolací poskytujeme komplexní služby. Provádíme hydroizolace střechy, balkónu a terasy, základů staveb, dále hydroizolace bazénů i zahradních jezírek. Provádíme izolace proti vlhkosti, vodě a radonu.

SEKCE:

IZOLACE

REGION:

Trutnov

adresa:
Hrnčířský Vrch 255
543 71 , Hostinné

telefon:


fax:

e-mail:
www:
Kontaktní osoby
Martin Dvořák
telefon: 603 213 504
jednatel

Hodnocení firmy (2)

zobrazit/skrýt
kdy kdo hodnocení předmět hodnocení
12.5.2017 Martin B. Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. hydroizolace balkónu fólií
Vysoká profesionalita jak pana majitele při sjednávání detailů zakázky a návrhu řešení, tak i pracovníků při vlastní realizaci - preciznost, rychlost, úklid - vše na úrovni. A za velmi přijatelné peníze.
12.5.2017 Andrea Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. hydroizolace balkonu
Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za perfektně odvedenou práci při opravě balkónu, za ochotu a vstřícnost. Jsme moc rádi, že je balkón nyní v pořádku a už to bude "jen" vysychat a nikde nebude protékat voda jako dříve. Doporučila jsem Vás rodičům mého manžela, kteří mají ten samý problém.
Zařazení v dalších sekcích: