ÚvodPODLAHY A PODLAHOVÉ KRYTINYLitoměřice › Podlahy Martin Černý

Podlahy Martin Černý

Již 15 let se zabýváme prodejem a pokládkou kvalitních podlahových krytin předních evropských výrobců. Zajišťujeme komplexní dodávky na klíč jak pro koncové zákazníky tak pro firmy či organizace. Kromě kompletního podlahářského servisu realizujeme též malířské a lakýrnické práce.

REGION:

Litoměřice

adresa:
Pokratická 213
412 01, Litoměřice

telefon:


fax:

e-mail:
www:
Kontaktní osoby
Martin Černý
telefon: 603 541 262
majitel
p. Zima
telefon: 732 443 915
malířské oddělení

Hodnocení firmy (3)

zobrazit/skrýt
kdy kdo hodnocení předmět hodnocení
27.1.2015 Jana Venhodová Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. výměna podlahové krytiny - PVC, koberec
Firma Podlahy Martina Černého nabízí velmi profesionální služby. Výměna podlahové krytiny v 33 kancelářích proběhla bez problémů a proto mohu tuto firmu jen doporučit.
26.1.2015 N+N Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. pokládka koberců, lin
Práce, které jsme si u pana Martina Černého objednali- pokládka koberců a lin, byly odvedeny ve výborné kvalitě a v termínu tak, jak jsme se dohodli. Spolupráce s panem Martinem Černým je radost. Doporučuji.
22.12.2014 Marek Výtečná spolupráce, 100% profesionalita, špičková kvalita i cena. Určitě se ozvu i s další případnou zakázkou. Položení lamino podlah a vymalování.
Velmi vstřícné jednání, důkladná obhlídka místa a jasná domluva. Vše perfektně provedeno v domluveném termínu. Po práci vše čistě uklizeno. Děkuji a doporučuji.
Zařazení v dalších sekcích:
 
Fotogalerie:
 

Videoprezentace na YouTube